Samorząd uczniowski

Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Drodzy Uczniowie!
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do startowania w wyborach na nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego III LO. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, sumienną i zorganizowaną oraz masz głowę pełną pomysłów – te stanowisko jest wprost stworzone dla Ciebie. Jeżeli chciałbyś umilić atmosferę w naszej szkole, organizować akcje okolicznościowe oraz godnie reprezentować szkołę poza jej murami – nie wahaj się, czekamy na Twoje zgłoszenie.
Wybory zaplanowane są na czwartek, 28.11.2019r. Dzień wyborów poprzedzają następujące dni:
  1. Od poniedziałku do środy (18.11.2019r. – 20.11.2019r.) każdy z kandydatów ma za zadanie zebrać 100 podpisów uczniów naszej szkoły, popierających kandydaturę, oraz otrzymać od wychowawcy klasy pozytywną opinię na swój temat. Kandydatami mogą być uczniowie ze średnią minimum 4,0 uzyskaną na koniec roku szkolnego 2018/2019.
  2. Czwartek i piątek (21-22.11.2019r.) są dniami kampani wyborczej, podczas których kandydaci na stanowisko Przewodniczącego SU przekonują uczniów i nauczycieli naszej szkoły do swojej kandydatury (rozwieszanie plakatów/balonów, zachęcanie do głosowania na swoją kandydaturę, itp.)
  3. W środę (27.11.2019r.) na 4 godzinie lekcyjnej (11.00 – 11.45) na małej sali gimnastycznej odbędzie się debata z kandydatami na Przewodniczącego SU – przedstawienie kandydatów, ich planów, itp.
  4. W czwartek (28.11.2019r.) odbędą się wybory, podczas których każdy uczeń i nauczyciel naszej szkoły będą mogli oddać głos na swojego kandydata.

Zapraszamy do przekazywania informacji w swoich klasach oraz zgłaszanie się osób chętnych do p. Agaty Naborczyk i p. Magdaleny Bartnickiej-Łętowskiej.
Życzymy powodzenia!
Opiekunowie SU: p.Agata Naborczyk i p.Magdalena Bartnicka-Łętowska

Log in