Połowinki

Połowinki 2018

9 listopada w restauracji Camelot odbyły się Bal Połowinkowy uczniów klas II. Młodzież bawiła się w świetnie w towarzystwie Dyrekcji, Wychowawców oraz Rodziców. Panie w eleganckich kreacjach i panowie w garniturach świetnie prezentowali się na parkiecie. Na pamiątkę i miłe wspomnienia z balu uczniowie wręczyć Dyrekcji i Wychowawcom spersonalizowane koszulki.
Było to preludium do balu studniówkowego w następnym roku.
Bo jak mawiał nasz poeta Leopold Staff „Bo coś w szaleństwie jest młodości, wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu, Co jest mądrzejsze od mądrości i rozumniejsze od rozumu”.
Za pomoc w organizacji dziękujemy serdecznie Rodzicom uczniów klas II.
Czytaj dalej...

Połowinki 2017

W piątek, 24 listopada 2017 r., klasy drugie III Liceum Ogólnokształcącego bawiły się w restauracji Camelot. Połowinki uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Górniak. W imieniu uczniów wystąpił Mateusz Radecki – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, a przedstawiciele klas wręczyli symboliczne upominki wychowawcom oraz Pani Dyrektor i Paniom Wicedyrektor. Później rozpoczęła się wspaniała zabawa, parkiet nigdy nie był pusty!
Z relacji uczestników wynika, że wszystko przebiegło doskonale, wnętrze restauracji zachwyciło uczestników pięknym wystrojem, kucharze przygotowali pyszne smakołyki a uczniowie dali z siebie wszystko w tańcu!
A teraz wszyscy mogą jeszcze raz poczuć atmosferę wspaniałej zabawy dzięki zdjęciom zrobionym przez obecnego na połowinkach fotografa – zapraszamy do obejrzenia fotogrelacji.
Julia Borowska IIa; Joanna Radziwońska
Fotorelacja:
Klasa IIa:


Czytaj dalej...

Połowinki 2016

Dnia 10 listopada 2016 r. po raz kolejny odbył się Bal Połowinkowy uczniów klas drugich. Uroczystość odbyła się w restauracji „Trzy po Trzy". Młodzież wspaniale bawiła się w towarzystwie Dyrekcji Szkoły, wychowawców klas oraz rodziców. Wszyscy spędzili te chwile w gronie swoich koleżanek i kolegów. Wspólna rozrywka jeszcze bardziej zintegrowała uczniów. Tej nocy mogli zapomnieć o szkolnych obowiązkach i oddać się miłym chwilom w gronie przyjaciół. Ten wyjątkowy wieczór z pewnością zapadnie w pamięć każdemu, stając się miłym, beztroskim wspomnieniem w dorosłym życiu.
Aneta Klimiuk

Czytaj dalej...

Połowinki - 10.11.2014

Dnia 10 listopada 2014 r. po raz kolejny odbył się długo wyczekiwany Bal Połowinkowy klasy Ig oraz klas II. Uroczystość odbyła się w restauracji „Trzy po Trzy". Młodzież wspaniale bawiła się w towarzystwie Dyrekcji Szkoły, wychowawców klas oraz rodziców. Wszyscy goście bardzo dobrze się bawili, a także, co ważne, spędzili te chwile w gronie swoich koleżanek i kolegów, co wzmocniło klasowe więzi. Wspólna rozrywka jeszcze bardziej zintegrowała uczniów. Tej nocy mogli zapomnieć o szkolnych obowiązkach i oddać się miłym chwilom w gronie przyjaciół. Ten wyjątkowy wieczór z pewnością zapadnie w pamięć każdemu, stając się miłym, beztroskim wspomnieniem w dorosłym życiu.
Szczególne podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie Balu Połowinkowego należą się Pani Małgorzacie Schroeder, która z zaangażowaniem czuwała nad przebiegiem oraz organizacją uroczystości. Poza tym serdecznie dziękujemy rodzicom, za trud pracy przez nich włożony w przygotowanie tej uroczystości.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log in