Trójka pomaga

Trójka pomaga

Trójka pomaga (108)

Czas życzeń...

Tradycja wielkanocna nakazuje nie tylko pomalować pisanki. Jednym z obyczajów wpisanych w świąteczny czas jest składanie życzeń.
Niech wielkanocne chwile przyniosą wzajemną życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i zdrowiu.
W imieniu Zespołu do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - Maryla Boćkowska 

Czytaj dalej...

Decyzja należy do Ciebie...

DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE - CZY CHCESZ POMÓC UKRAIŃSKIEJ MŁODZIEŻY? "Druha we mnie masz" to program stworzony przez polską młodzież w celu niesienia pomocy ukraińskim rówieśnikom (licealistom oraz studentom). Działania skupiają się na dwóch obszarach: zwykłego przyjacielskiego wsparcia (w formie rozmowy, spaceru, wspólnej kawy) oraz pomocy w szkole czy uczelni (zapoznanie z systemem edukacji, wsparcie przy rekrutacji, pomoc z zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu.) Jeżeli uczniowie naszej szkoły są zainteresowani przystąpieniem do tego projektu mogą zgłaszać się do pani Maryli Boćkowskiej - sala 129 (w terminie od 5 do 15 kwietnia)
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga"

Czytaj dalej...

Jesteśmy solidarni z Ukrainą. Zbieramy klocki lego i gry planszowe

"Nienudno" to firma prowadząca zajęcia w szkołach i przedszkolach. Ze względu na trudną sytuację dzieci z Ukrainy, firma organizuje w miejscach recepcyjnych i noclegowych zajęcia dla dzieci. Zwróciła się do naszej szkolnej społeczności o pomoc. Wszystkim uczniom, którzy już przystąpili do akcji - serdecznie DZIĘKUJEMY. Szczególne podziękowania należą się Oliwii Pućkowskiej z kl.1c.  Po raz kolejny udowadniacie, że macie otwarte serca dla potrzebujących. Zbiórka trwa do 18 marca (piątek) 2022r. Koordynatorem akcji na miasto Białystok jest pani Monika Górnicka. Bliższych informacji udzielają: Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - Maryla Boćkowska oraz Samorząd szkolny - Kamil Zakrzewski
Czytaj dalej...

Jesteśmy solidarni z Ukrainą. Ogłaszamy zbiórkę klocków lego i gier planszowych

"Nienudno", to firma prowadząca zajęcia w szkołach i przedszkolach. Ze względu na trudną sytuację dzieci z Ukrainy, firma organizuje w miejscach recepcyjnych i noclegowych zajęcia dla dzieci. Zwróciła się do naszej szkolnej społeczności o pomoc. Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, i Pracownicy Szkoły i Rodzice bardzo prosimy o włączenie się do akcji i przynoszenie do szkoły klocków lego oraz gier planszowych w dobrym stanie. Może uda się nam po raz kolejny otworzyć serca dla potrzebujących. Zbiórka trwa do 18 marca (piątek). Koordynatorem akcji na miasto Białystok jest pani Monika Górnicka. Bliższych informacji udziela Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - Maryla Boćkowska
Czytaj dalej...

Kwesta PCK POMOC UKRAINIE

W dniu 8 marca 2022 r.na terenie szkoły zorganizowana będzie kwesta PCK POMOC UKRAINIE. Zwracam się do młodzieży III LO o udział w pomocy tak bardzo dotkniętej działaniami wojennymi Ukrainie. Dziękuję.
Trójka Pomaga - koordynator Anna Siemienkowicz
Czytaj dalej...

Jesteśmy solidarni z Ukrainą...

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Rodzice! Okazaliście wielkie serca, pomagając naszym sąsiadom, ofiarom wojny. Za każdy dar serca DZIĘKUJEMY. Informujemy, że pierwsza tura zebranych produktów opuściła już szkołę. Nadal można przynosić dary. Zbieramy je na bieżąco. Bliższych informacji udzielają:
Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - Maryla Boćkowska oraz Samorząd szkolny - Kamil Zakrzewski

Fot. Katarzyna Maciejuk
Czytaj dalej...

Pamiętajmy też o zwierzętach...

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek wspiera schronisko dla zwierząt na Ukrainie. Może i Ty dołączysz? Wiele zwierzaków trafia na ulicę, nie ma czym ich karmić (zoosklepy zamknięte, lecznice też). Sytuacja jest dramatyczna. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ukrainskie-zwierzeta?fbclid=IwAR243ZM6dRzYlXqQc2tjPMdJv2SLXa13O1aNf5V1fxsdlhMBBUNEKCz8aYQ
Bliższych informacji udziela Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - Maryla Boćkowska 
Czytaj dalej...

Jesteśmy solidarni z Ukrainą...

Od poniedziałku 28 lutego trwa na terenie naszej szkoły zbiórka - Jesteśmy solidarni z Ukrainą - Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Rodzice! Już pierwszego dnia wielu z Was okazało  serce i wsparcie naszym sąsiadom, ofiarom wojny. Aktywnie uczestniczycie w zbiórce charytatywnej, przynosząc do szkoły potrzebne produkty. Serdecznie dziękujemy. To ważne, że w tak trudnej chwili jesteśmy razem, by wspólnie pomagać. Przypominamy, że wciąż można przynosić:

  • żywność trwałą, długoterminową (konserwy, dania gotowe, dania instant, suchy prowiant),
  • środki opatrunkowe,
  • artykuły higieny osobistej,
  • śpiwory,
  • nowe koce i karimaty.
Bardzo potrzebne są wilgotne chusteczki i pampersy dla dzieci oraz woda w butelkach, powerbanki, latarki. Prosimy nie przynosić odzieży i produktów nabiałowych.

Wszystkie dary zostaną przekazane do Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku. Zbiórkę prowadzimy na bieżąco. Bliższych informacji udzielają: Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - Maryla Boćkowska oraz Samorząd szkolny  - Kamil Zakrzewski 
Załączamy niżej precyzyjną listę potrzebnych artykułów:
Czytaj dalej...

Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Rodzice!
Jesteśmy solidarni z Ukrainą. Aby pomóc naszym sąsiadom, ofiarom wojny, ogłaszamy zbiórkę charytatywną. Potrzebne są:
- żywność trwała, długoterminowa (konserwy, dania gotowe, dania instant, suchy prowiant),
- środki opatrunkowe,
- artykuły higieny osobistej,
- śpiwory,
- koce i karimaty.
Wszystkie dary zostaną przekazane do Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku.
Pomóżmy tym, którzy potrzebują w tej chwili naszej pomocy.
Zbiórkę prowadzimy od poniedziałku.
Dyrektor szkoły - Anna Kietlińska i Zespół do działań charytatywnych "Trójka pomaga" - Maryla Boćkowska
nauczyciele i pracownicy szkoły
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log in