Konferencje

Kolęda teatru Pod Wiecznie Zielonym Jaworem w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nr 2

14 grudnia 2017r. Teatr pod Wiecznie Zielonym Jaworem udał się do Domu Dziecka przy ul 11 Listopada. Myślę, że każdy z nas przeżył tam niesamowite chwile, na pewno też niepowtarzalne, wyjątkowe.
Panowała tam wyjątkowa atmosfera. Dzieci najpierw nieufne , dość szybko nas zaakceptowały i same zapraszały do zabawy. Nie wiemy, jak to się stało, ale mali podopieczni tak naturalnie wybrali sobie towarzyszy zabaw spośród nas. Byliśmy dla nich ważni … Zaciekawili się bardzo przedstawieniem o trzech królach szukających Dzieciątka.
Jednak najciekawsze były dla nich przebrania aktorów i aktorek. Wśród nich znalazły się: żyrafy, zebry, trzej królowie, anioły... Swoje zaangażowanie dzieci przejawiały przeważnie podczas śpiewania kolęd. Wielkim zainteresowaniem cieszyli się zwłaszcza muzycy: Kuba i Kornel, którzy za namową widowni pokazali jak grać na swoich instrumentach. Spotkanie zakończyło się piosenką ,,Świeć gwiazdeczko mała świeć” Z taką samą myślą i poczuciem spełnienia TEATR POD WIECZNIE ZIELONYM JAWOREM opuścił ośrodek.
Sylwia Buwaj, Natalia Jakowiec, kl. II a

Log in